5. 10.

Termální bazény uzavřeny, do saunového světa vstup pro neubytované omezen

Z důvodu prací spojených s přípravou nových vrtů budou ve dnech 5. - 16. 10. 2015 mimo provoz termální bazény relaxačního centra Wellness Horal. Jde o nenadálou havárii, která si vynutila okamžité řešení. Hosty, kteří již mají rezervován svůj pobyt ve výše uvedeném termínu, budeme kontaktovat. V období 5. – 16. 10. 2015 budou termální bazény Wellness Horal zcela mimo provoz. Saunový svět bude v běžném provozu včetně nabídky masáží s dílčím omezením (mimo provoz budou sprchy v prostorách u Sauna Dome). Kardio fitness bude taktéž otevřeno a k dispozici všem hostům, včetně sprch. Pro neubytované hosty bude relaxační centrum Wellness Horal v tomto období uzavřeno, s výjimkou návštěvníků masáží a Wellness dne. Děkujeme za pochopení. K odpočinku lze plně využít blízký Spa hotel Lanterna s relaxačním centrem L-Spa.

17. 10.

Becherovka party

Vynikající koktejly z nejstaršího českého bylinného likéru. Namražená becherovka za akční cenu!

17. 10.

VALACHY DĚTEM - Podzimní kouzlení se stezkou odvahy

Chystáme novinku pro děti – Podzimní kouzlení se stezkou odvahy. Akce ze série VALACHY DĚTEM se uskuteční od 12 hodin v Gril srubu Razula na úpatí sjezdovky Razula, v areálu dětského zábavního parku Razulák. Pro děti je připraveno zábavné odpoledne s vyráběním z podzimních přírodních materiálů s následnou výstavou a vyhlášením nejhezčích výrobků. Během odpoledne dojde také na ukázky výcviku dravců či práce řezbářů, výroba obrázků z písku, smažení palačinek a bramboráků, soutěže a hry s Mindokem, malování na obličej a další zábavu. Otevřen bude i dětský zábavní park Razulák. Na závěr v 17:30 hodin, až se začne stmívat, mohou statečné děti vyrazit na stezku odvahy.

24. 10.

VALACHY TOUR - BĚHEJ VALACHY

5. závěrečný díl seriálu VALACHY TOUR 2015 - závod v terénním běhu

24. 10.

Večer o slivovici

Přijďte ochutnat naši Valachy Slivovici! Oslavme spolu dobrou úrodu trnek a ochutnejte další vybrané ovocné pálenky. Barman Vladimír má pro vás speciální slivovicový koktejl "Spice Autumn".

31. 10.

Ballantine´s Brasil Party

Skotská whisky, která zrála na kůře z brazilských limetek. Můžete ochutnat v našich koktejlech či samotnou třeba na ledu. Připraveny krásné dárečky!

7. 11.

Saunová noc ve Wellness Horal

Relaxace v saunovém světě Wellness Horal při svíčkách.

19. 11.

Noc bílých lanýžů ve Spa hotelu Lanterna

Jedinečný gurmánský zážitek! Degustační večer dle typické krajové kuchyně italského Piemontu, který je vyhlášenou lanýžovou oblastí. Kuchaři Spa hotelu Lanterna a Wellness hotelu Horal se vypraví v polovině listopadu na piemontské trhy, aby vybrali ty nejlepší čerstvé suroviny a přivezli je na váš stůl. Čtyřchodové menu bude sestaveno z telecího tataráku, tajarinu z bílých lanýžů, zvěřiny a variace z oříšků a čokolády. V ceně ubytování na 1 noc ve Spa hotelu Lanterna 19. - 20. 11. 2015. Snoubená vína představí Jeffrey Chilcott, sklepmistr vyhlášeného vinařství Marchesi Di Gresy.

28. 11.

Rozsvěcování vánočního stromu

Dětská akce na přivítání adventu.

5. 12.

Mikulášský večer pro děti

Adventní akce určená dětem.

5. 12.

Saunová noc ve Wellness Horal

Relaxace v saunovém světě Wellness Horal při svíčkách.

19. 12.

Oslava 5. narozenin termálních bazénů

Doprovodný program pro návštěvníky Wellness Horal.