Ski areál Razula: poslední lyžování za mimosezónní ceny, sjezdovka Horal mimo provoz

AKTUALIZOVÁNO: Na sjezdovce Razula se stále lyžuje, po cyklostezce Bečva se již prohánějí první jarní cyklisté: takový obrázek nabízejí březnové dny u Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích. Středisko stále nabízí páteční a víkendové lyžování na sjezdovce Razula a to za mimosezónní ceny, sjezdovka Horal je mimo provoz.

Víkendové lyžování za mimosezónní ceny bude možná již poslední

„I když v údolích už začíná jaro, u nás lyžařská sezóna ještě neskončila. Díky kvalitním zásobám technického sněhu je sjezdovka Razula stále v dobrém stavu, zvláště v dopoledních hodinách, a v kombinaci se slunečným počasím nabízí krásné jarní lyžování," říká šéf Ski areálu Razula Luboš Sušila.

Sjezdovky Ski areálu Razula se od 20. 3. ve všední dny pro návštěvníky uzavřely, o víkendu se lyžuje na sjezdovce Razula. Ostatní sjezdovky Ski areálu Razula jsou již mimo provoz.

Zalyžovat si na sjezdovce Razula ještě můžete tento pátek o víkendu (tedy 24. - 26. 4.) dle aktuálních podmínek a za mimosezónní ceny. Určitě neváhejte a vyrazte na hory tento víkend, který by mohl již zimní sezonu 2016/2017 uzavřít.

Aktuální počasí v Resortu Valachy a Ski areálu Razula můžete sledovat na webkamerách.

  


Tipy na zajímavé akce

Náš tip: Přivítejte jaro ve Velkých Karlovicích se zvýhodněným ubytováním 3 noci za cenu 2 i na víkendové pobyty v nejznámějším turistickém hotelu v údolí Léskové, hotelu Galik. Více informací zde.

Více informací o stavu sjezdovek i běžkařských stop na www.razula.cz.