Kurz etikety s Ladislavem Špačkem a zážitkovým menu

Zveme vás na jedinečný degustační večer ve společnosti "Mistra etikety" Ladislava Špačka, spojený s ochutnávkou nového degustačního menu zážitkové restaurace Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna.

Nejen šaty, ale i vybrané chování "dělají člověka".

Kdo z nás se někdy neocitl v nezáviděníhodné nejistotě, zda vstoupit do dveří jako první nebo až druhý, jak si poradit se zasedacím pořádkem v restauraci, jestli si nabídnout pečivo z talířku vlevo nebo vpravo, jestli se shýbnout pod stůl pro spadlou lžíci, co si obléknout na konkrétní příležitost, kdy si rozepnout ve společnosti sako.... A to vše většinou ve společnosti lidí, na nichž nám z různých důvodů záleží.

V semináři etikety Ladislava Špačka se dozvíte vše, co potřebujete k běžnému i formálnímu společenskému styku. A vše si můžete rovnou vyzkoušet při stolování v zážitkové restauraci Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna.

Zveme vás na Kurz etikety s Ladislavem Špačkem, doplněný zážitkovým menu v restauraci Vyhlídka.

Aktuální termíny:  pondělí 1. května 2017 / pátek 1. prosince 2017

  

Kurz etikety s Ladislavem Špačkem

Omezená kapacita (max. 40 míst), rezervujte si svou účast včas. Rezervace: tel. 571 477 300, lanterna@valachy.cz

* Nabídka se vztahuje na noc a osobu v pokoji Standard v termínu  1. - 2. 5. / 1. - 2. 12. 2017, při obsazení pokoje 2 dospělými osobami. Na tuto akci nelze využít žádné slevy a nelze ji kombinovat s akčními či jinými zvýhodněnými nabídkami. Cena 5 490 Kč/osoba platí pro pokoj Standard. Další ceny: pokoj Suite 5 990 Kč, pokoj Suite Spa 6 490 Kč. Knižní dárek obdržíte při příjezdu na hotel. Ceny platné od 1.6.2016. Pořadatel si vyhrazuje právo potvrdit konání akce do 30. 11. 2017.

Nenechejte si ujít i další akci s L. Špačkem - etiketu stolování pro děti: Šašek a královna 2. 12. 2017.

O Ladislavu Špačkovi a jeho kurzech etikety

Ladislav Špaček - původním povoláním pedagog, vyučoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, v letech 1990–1992 byl redaktorem a moderátorem Československé televize. Od roku 1992 působil téměř jedenáct let na Pražském hradě jako mluvčí prezidenta Václava Havla. Účastnil se bezpočtu vrcholných společenských událostí, jako doprovod prezidenta republiky navštívil více než 50 zemí světa, setkal se s desítkami prezidentů a členů královských rodin. Je autorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa a napsal řadu knih o etiketě. Jeho poslední publikací je obsáhlá Business etiketa a komunikace. Působí jako konzultant v oboru komunikace a etikety, pořádá přednášky pro top manažery firem a úřadů a pro politiky. Rozhovor s Ladislavem Špačkem ZDE.

Více informací 

Kurz etikety pod vedením Ladislava Špačka se zábavnou formou zaměřuje na nejdůležitější oblasti společenského vystupování: 

NÁŠ TIP: Setkejte se s jedním z předních českých režisérů, který byl za své dílo oceněn Oscarem. Jedinečný Oscarový večer s Jiřím Menzelem a degustačním menu inspirovaném (nejen) jeho filmy se znovu uskuteční 2. 6. 2017.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.